FUTBOLOWY SUPERKIBIC

We wtorek, 21 czerwca 2022 r., odbył się Turniej Piłkarski Futbolowego Superkibica. Turniej był swoistym zwieńczeniem całorocznych typowań, gdyż udział w nim mogły wziąć tylko te osoby, które zostały ujęte w klasyfikacji generalnej Futbolowego Superkibica. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn (Montpilier, Lucky Losers, Płonka Płońsk, Demkowicz, Dynamo Płocka), które łącznie rozegrały 12 spotkań. Zwyciężyła drużyna Montpilier (K. Ostapowski, M. Kostun, O. Wroński, F. Bańka, K. Karwowski, K. Senderski, M. Niedzielski), która w finale pokonała Lucky Losers (P. Łączyński, M. Namielski, J. Nowicki, R. Jędraszczak, K. Ząbczyk, A. Palmowski, M. Dzierżanowski). Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Górczyński z drużyny Płonka Płońsk (10 goli), a MVP Turnieju został Kamil Ostapowski z Montpilier. Organizatorem turnieju był pan Krzysztof Jarosiewicz, przy wsparciu pana Roberta Adamskiego. Podczas dekoracji z udziałem Pani Dyrektor Kariny Kmiecińskiej wręczono również nagrody dla zwycięzców tegorocznej klasyfikacji generalnej Futbolowego Superkibica. W tej edycji zwyciężyli ex equo – Jacek Malicki (klasa 1A2) i Kamila Łączyńska (klasa 2A2). Drugie miejsce zajął Krzysztof Ząbczyk (klasa 3NA3), a trzecie Kacper Podlaski (klasa 2A1).
Nagrody dla zwycięzców turnieju piłkarskiego i klasyfikacji generalnej Futbolowego Superkibica ufundował Zarząd Powiatu Płońskiego.