XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej


     Od 3 do 19 października uczniowie z naszej szkoły brali udział w sztafetowych biegach przełajowych związanych z cyklem XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na trzech etapach rywalizowały drużyna dziewcząt i drużyna chłopców z naszego liceum. Potyczki na każdym szczeblu – powiatowym, rejonowym i wojewódzkim – były ciekawe i emocjonujące. Podczas pierwszego etapu w Płońsku i drugiego w Ciechanowie oba teamy okazały się bezkonkurencyjne i utrzymały pozycje oraz tytuł z poprzednich lat. Ostatni etap odbył się w Kamionie. Trasa nie była łatwa, ale udało się! Pomimo przeciwności i piaszczystej trasy dziewczyny wywalczyły srebro, a panowie brąz. Wszyscy wracali do domów szczęśliwi i dumni. Dziękujemy każdemu, kto trzymał za nas kciuki, a szczególnie naszym opiekunom, pani Jolancie Rutkowskiej i panu Robertowi Adamskiemu, którzy włożyli wiele serca w przygotowanie nas do zawodów. Już szykujemy się – po więcej oczywiście! – w przyszłym roku. Zachęcamy też do obejrzenia wyróżnionej relacji z Kamionu na szkolnym Instagramie.