DZIEŃ OLIMPIJCZYKA


W czwartek, 22 VI 20023 r. obchodziliśmy Dzień Olimpijczyka – to uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów naszej szkoły w dziedzinie sportu, wolontariatu, czytelnictwa, Szkolnej Matematycznej Lidze Zadaniowej i innych działalności.

Spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęło się… uśmiechem/humorem. Scenka kabaretowa – w wykonaniu uczniów pod kierunkiem p. Adriana Stefańskiego – zaprezentowała w krzywym (ale też sportowym!) zwierciadle dylematy, a nawet strategie nauczycieli. Obrona i atak zawsze muszą być w formie 😉 Artystyczną część zakończyła piosenka, akcentująca, że szkoła to nie tylko nauka, ale – przede wszystkim – atmosfera i relacje.

Kabaret w scence zaprezentował analogię do sportu, a chwilę potem – poznaliśmy naszych szkolnych sportowców. Wymieniono sukcesy drużynowe – okazuje się,  że osiągamy sukcesy na różnych płaszczyznach. I świetnie – tak trzymać!

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom, bo składowa sukcesu to spotkanie zdeterminowanych i potrafiących współpracować osobowości. Tak się rodzą zwycięstwa 😉