Inauguracja roku akademickiego 2020/2021


W dniu 1 października klasy politechniczne naszego liceum brały udział w trybie on-line w Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Zaczęliśmy już szósty rok naszej współpracy z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Warszawskiej trochę w innej niż zwykle formule. Mimo zaistniałych ograniczeń współpraca między uczelnią a naszą szkołą rozwija się.

Szanowni Państwo,
Pragniemy Państwa – Dyrekcję, grono pedagogiczne i uczniów zaprosić na uroczystość rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Zwlekałem z wysłaniem tej depeszy spodziewając się rozluźnienia reżymu sanitarnego… Jednak nic podobnego nie dzieje się, Inaugurację 1 października praktycznie przeniesiono “na ekrany komputerów”… . Nie pozostaje mi nic innego zatem, jak tylko wyrazić swój żal, że nie będę mógł spotkać się z uczniami ulubionego Liceum w murach Alma Mater, mam jednak nadzieję, że choć “przez szybkę” się nawiedzimy.
Najmocniej dziękuję za chwile radości, które przyniosła mi wizyta w Płońsku! Rad jestem, że wiele spraw i zabiegów pedagogicznych będzie nas łączyło w nowym roku szkolnym. A gdy tylko wirus zelżeje – spotykamy się w laboratoriach PW! 
Drodzy nam Państwo – raz jeszcze samych piątek i i dużo satysfakcji. I częstych kontaktów wzajemnych pozwolę sobie winszować.

Z wyrazami głębokiego szacunku –
Wojciech Urbański
prodziekan

Dziekanat WE PW, 30 bm