NAUCZYCIEL ROKU


11 X 2022 nauczyciel naszej szkoły, pan Mateusz Kacprowski uczestniczył w uroczystej gali finałowej konkursu Nauczyciel Roku 2022, która odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie.

Konkurs jest organizowany przez czasopismo “Głos Nauczycielski”. Pan Mateusz Kacprowski został wyróżniony dyplomem jako jeden z 13 finalistów wyłonionych spośród wielu kandydatów zgłoszonych z całego kraju, a nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł “Szkoła na medal”.
pan style=”color: #000000; font-size: large;”>
Serdecznie gratulujemy Panu Mateuszowi Kacprowskiemu i życzymy mu dalszych sukcesów zawodowych.

W spotkaniu poza samym Finalistą z terenu powiatu płońskiego wzięli udział: pan Paweł Dychto – Naczelnik Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, Dyrektor naszej szkoły – pani Karina Kmiecińska oraz pani Katarzyna Ornarowicz – kierownik Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Płońsku.