LUBIMY BIEGAĆ

Jak jesień, to oczywiście biegi przełajowe. Wczoraj doszło do rywalizacji w tej konkurencji na szczeblu miejskim i powiatowym. Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli. Na dystansie 800 metrów dziewczyny zdobyły po dwa medale. Pierścińska Julia z klasy 1B zajęła drugie miejsce w rywalizacji miejskiej i powiatowej. Natomiast Łucja Bartosiak z 2C uplasowała się na trzeciej pozycji w mistrzostwach miasta oraz powiatu. Nie gorsi byli nasi chłopcy. Oni także wywalczyli po dwa krążki. Kamil Ostapowski z klasy 3NA1 został mistrzem Płońska oraz wicemistrzem powiatu, a Krzysztof Ząbczyk (3NA3) wybiegał drugie miejsce w mieście i trzecie w powiecie. Gratulujemy medalistom i wszystkim uczestnikom. Za tydzień mistrzostwa Powiatu w sztafetach i nasze drużyny zapowiadają ostrą walkę na trasie. Trzymamy kciuki!