Szanowni Absolwenci


Szanowni Absolwenci,
za Wami od trzech do sześciu lat spędzonych w naszej szkole i choć to czas, który miał zapewne różne barwy, jedno nie ulega wątpliwości – każdy  rocznik Absolwentów pozostawia tu trwały ślad. Będziecie długo żyli w pamięci młodszych koleżanek i kolegów oraz nauczycieli. Chcę podziękować Wam za to, że tworzyliście historię Szkoły, a dziś stajecie się jej znaczącą częścią.

Dziękuję także Waszym Rodzicom za wieloletnią współpracę i okazywaną pomoc.

Jesteście szczególnym rocznikiem Absolwentów, który ukończy liceum w trybie kształcenia na odległość. W imieniu własnym i Grona Pedagogicznego gratuluję Wam ukończenia Szkoły – i życzę, żeby mimo tej trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, wiedza i umiejętności, jakie zdobyliście, przyniosły Wam satysfakcję i powodzenie na egzaminie maturalnym.

Życzę też, byście odkryli swoją drogę i zawsze dążyli do zrealizowania własnych celów i pragnień, bo jak mawiał Wiktor Hugo: „Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia”. Nigdy przy tym nie traćcie młodzieńczej pasji poznawania świata, bo uczniem warto być przez całe życie. Uczcie się wciąż – również na błędach – żeby mądrze kształtować rzeczywistość.

Mimo że nasza współpraca z Wami jako uczniami właśnie się kończy, możecie nadal liczyć na naszą pomoc i życzliwość. Pamiętajcie, że drzwi naszej Szkoły zawsze będą dla Was otwarte – do zobaczenia

Karina Kmiecińska

Dyrektor I LO im. H. Sienkiewicza w Płońsku