Podsumowanie roku sportowego 2019


W przeddzień zakończenia roku szkolnego, 18 VI 2019 r., odbył się apel podsumowujący osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019. Zaprezentował je nauczyciel wychowania fizycznego – pan Marek Goliasz, a najlepszym sportowcom zostały wręczone puchary i dyplomy.

Największe osiągnięcia indywidualne:

Gimnazjum

 • Emilia Opałka (3z) – I miejsce w Mistrzostwach Polski w Taekwon-do w konkurencji walk ciągłych
 • Lena Olszewicz (3z) – I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej

TUO –TRIO 2x Flaga Seniorki

 • Alicja Pospieszyńska (3z) – II miejsce w III Otwartym Turnieju Tańca Towarzyskiego Fast- Step Motion 2018 w kategorii 16-18 lat

Liceum

 • Zuzanna Bronowska (2a1) – III miejsce w halowych Mistrzostwach Polski juniorów w biegu na dystansie 800 m
 • Wiktor Mateńko (1a3) – VI miejsce w halowych Mistrzostwach Polski juniorów w biegu na dystansie 60 m
 • Sebastian Charzyński (3a3) – XI miejsce w halowych Mistrzostwach Polski juniorów w biegu na dystansie 60 m
 • Szymon Prządak (1a1) – XX miejsce w halowych Mistrzostwach Polski juniorów w biegu na dystansie 300 m
 • Kacper Więcławski (1a3) – I miejsce w Mistrzostwach Polski w Taekwon- do – układy formalne

Największe osiągnięcia zespołowe naszej szkoły:

Gimnazjum

 • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
 • VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców
 • udział w półfinale Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej
 • III miejsce w Parafiadzie w piłce nożne

Liceum

 • II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych (Karolina Olszewska, Zuzanna Bronowska, Maria Smolińska, Małgorzata Grzelak, Wiktoria Borek, Aleksandra Górecka, Natalia Sękowska, Alicja Górecka, Anna Szulejwska, Wiktoria Szulejewska, Aleksandra Marciniak, Weronika Żakowska)
 • III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w sztafetowych biegach przełajowych chłopców szkół ponadgimnazjalnych (Kacper Figura, Miłosz Papierzyński, Mateusz Koperski, Jakub Przybyszewski, Ernest Kamiński, Adrian Mystkowski, Kacper Caliński, Wiktor Rutkowski, Dawid Masiak, Adrian Lewicki)
 • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych (Dawid Masiak, Jan Górczyński, Łukasz Surowaniec, Dawid Dzierzęcki, Bartosz Malczewski, Adrian Mystkowski, Kacper Bielak)
 • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych
 • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjlanych (Zofia Pionka, Małgorzata Stryjewska, Katarzyna Krysztofiak, Dominika Liberadzka, Wioleta Krzemińska, Zofia Sękowska, Kinga Kucińska, Wiktoria Jaksina, Anna Kozłowska)
 • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjlanych (Jakub Szcześniak, Mikołaj Kawecki, Jakub Grzegrzółka, Łukasz Czerwiński, Rafał Iwanow, Jakub Przybyszewski, Maciej Kujawski, Mateusz Wojnarowski, Adam Walczak, Tomasz Kapuściński, Jakub Urbański)
 • I miejsce w Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych
 • I miejsce w Mistrzostwa Powiatu w LA dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych (Małgorzata Stryjewska , Aleksandra Marciniak, Weronika Kujawska, Weronika Żakowska, Zofia Lutomirska, Zofia Sękowska, Marlena Rudnicka, Zofia Pionka, Alicja Majewska, Natalia Sękowska, Julia Tokarska, Zuzanna Bronowska, Wiktoria Borek, Anna Kozłowska, Aleksandra Surowaniec, Karolina Nowicka, Alicja Skoroszewska, Aleksandra Rajewska, Gabriela Podgórska, Paulina Kowalska, Karolina Olszewska)
 • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych (Kacper Bielak, Ernest Kamiński, Hubert Kopczyński, Bartosz Malczewski, Jakub Lewandowski, Dawid Masiak, Łukasz Surowaniec, Piotr Załęcki, Adrian Mystkowski, Jan Górczyński)

Wyniki współzawodnictwa sportowego klas w roku szkolnym 2018/19

Gimnazjum

 • I miejsce – klasa 3w (44 pkt)
 • II miejsce – klasa 3z (38 pkt)

Liceum

 • I miejsce – klasa 2a1 (152 pkt)
 • II miejsce – klasa 1p (136 pkt)
 • III miejsce – klasa 1a3 (122 pkt)

Wyniki turnieju międzyklasowego Trio Basket

 • I miejsce – klasa 3b: Mateusz Wojnarowski, Maciej Kujawski, Adam Walczak
 • II miejsce – klasa 1p: Mikołaj Kawecki, Jakub Szcześniak, Jakub Przybyszewski
 • III miejsce – klasa 3a2: Jakub Białołęcki, Michał Majewski, Tomasz Kapuściński, Jakub Urbański

Królem strzelców turnieju Trio Basket został Jakub Szcześniak.

Wyniki turnieju międzyklasowego w piłkę nożną

 • I miejsce – klasa 3a1
 • II miejsce – klasa 2a3
 • III miejsce – klasa 2a2