Wigilie szkolne 2018


W ostatnim tygodniu nauki przed świętami wszystkim w szkole udzieliła się bożonarodzeniowa atmosfera – odbywały się apele i wigilie klasowe, a w piątek odwiedził nas nawet Święty Mikołaj!
Apele wigilijne odbyły się w środę i czwartek (19 – 20 XII) – przygotowali je uczniowie z klasy 3z, zespół muzyczny Buczące Rysie i chór szkolny pod opieką pana Rafała Szymańskiego. Wykonali oni tradycyjne kolędy oraz nowsze piosenki bożonarodzeniowe. Na zakończenie życzenia dla całej społeczności szkolnej złożyli panie dyrektor (w środę pani wicedyrektor Ewa Koperska, w czwartek pani dyrektor Karina Kmiecińska) i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Panie dyrektor wraz z panią Bogumiłą Piotrowską wręczyły również pisemne podziękowania dla klas biorących udział w Szlachetnej Paczce. Po apelach klasy zorganizowały wigilie klasowe.
W piątek, 21 XII, na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego odwiedził nas prawdziwy Święty Mikołaj z Elfami i Śnieżynkami! Prawdziwy, bo przyniósł prezenty – po cukierku dla każdego ucznia (nauczyciela też!) 🙂 Grzeczne dzieci (i nauczyciele! 😉 zupełnie za darmo lub za wierszyk, piosenkę albo całus mogły zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem przy pięknej choince w holu!